Новини, Укрзалізниця

На Одеській залізниці запобігли крадіжкам на 2,4 млн грн

Особовий склад підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» за 9 місяців цього року розкрив і запобіг 117 випадкам крадіжок на суму 2,4 млн грн, а також затримав 146 осіб. Про це повідомляє медіацентр «Магістраль».

Зокрема, як зазначається, за зазначений період оперативні групи стрілецької команди з профілактичної роботи та стрілецької команди швидкого реагування розкрили 62 випадки крадіжок майна залізниці на суму 1,5 млн грн. Працівники оперативних груп затримали 102 особи.

“Воєнізована охорона магістралі також працює над попередженням крадіжок майна регіональної філії та вантажів у парках станцій, а також щодо профілактики випадків невиробничого травматизму. За цей період проведено 2,4 тис. рейдів, під час яких за ходіння коліями у невстановлених місцях затримано 595 осіб, 352 з них притягнуто до адміністративної відповідальності й оштрафовано на суму 12 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що перевірено 164 пункти прийому металобрухту. У восьми було виявлено майно власності АТ «Укрзалізниця». За цими фактами затримано дев’ять осіб.

«Через хвилю розкрадань питання схоронності вантажів є надзвичайно актуальним для вантажовласників: за 9 місяців стрільці воєнізованої охорони супроводжували майже 39 тис. поїздів та 350 тис. вагонів», – додали у повідомленні.

Нагадаємо, гендиректор “Лемтранс” Володимир Мезенцев заявив, що упродовж минулого року більше 4 тисяч вагонів компанії були розукомплектовані

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.