Новини, Укрзалізниця

В УЗ розповіли, скільки контейнерних поїздів організовано цього року

У 2019 році вже організовано 13 контейнерних поїздів, 4 з яких – у міжнародному сполученні. Про це повідомило АТ «Укрзалізниця» у відповідь на інформаційний запит Rail.insider.

Водночас в УЗ зазначили, що упродовж минулого року товариством створено 8 регулярних контейнерних поїздів у внутрішньому сполученні, 5 з яких – у ІІ півріччі 2018 року.

Окрім того, у відповіді повідомляється, що на сьогодні організовано 30 контейнерних поїздів, 25 з яких курсують на регулярній основі. У складі цих поїздів перевезено 105 тис. ДФЕ, що становить 37,3% від загального обсягу контейнерів, перевезених територією України (у 2018 році цей показник становив 29%).

«Укрзалізниця працює з європейськими напрямками та напрямками країн Центральної Азії та Кавказу», – додали в компанії.

Нагадаємо, в УЗ повідомили, що за 9 місяців 2019 року територією України залізничним транспортом перевезено 278,5  тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ), що на 10,2% більше від обсягів перевезень за аналогічний період минулого року.

Забезпечення збереження вантажу при перевезенні.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.