Міжнародні новини, Новини

Stadler уперше поставить локомотиви в Азіатсько-Тихоокеанський регіон

Stadler виграла тендер на поставку 34 тепловозів для залізничної адміністрації Тайваню (TRA). Це найбільше для компанії замовлення на закупівлю локомотивів у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Про це повідомляє журнал “Железные дороги мира”.

“Вартість контракту оцінюється приблизно в 165 млн євро. Тепловози, які будуть побудовані на заводі компанії у Валенсії (Іспанія), призначені для експлуатації як в пасажирському, так і у вантажному сполученні на шляхах колії 1067 мм на Тайвані. Шестивісний локомотив, оснащений дизелем потужністю 2700 к. с. компанії Cummins, розвиває початкове тягове зусилля до 430 кН і максимальну швидкість 120 км/год. Тепловози розраховані на роботу в умовах субтропічного і тропічного клімату Тайваню за відносної вологості 100% і температури до +45 ° С”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, тендер проведено в рамках програми оновлення локомотивного парку TRA.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.