Інфраструктура, Новини

Криклій розповів, скільки передбачено в бюджеті-2020 на інфраструктуру

Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав головні показники Державного бюджету України на 2020 рік, які передбачені на інфраструктуру. Про це він написав у Facebook.

“Щодо інфраструктури нам хотілось би більшого, ми готові будувати все одразу, але бюджет ґрунтується не на примарних обіцянках, а на вивірених розрахунках”, – написав він.

За його словами, на дорожню інфраструктуру виділено рекордний обсяг фінансування –  73,7 млрд грн, що на 36% в порівнянні з 2019 роком. Окрім того, вдвічі збільшено видатки на безпеку дорожнього руху – 3,17 млрд грн. На будівництво та реконструкцію мостів – 500 млн грн. На аеродромні комплекси – 1,07 млрд грн. На забезпечення експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів – 116 млн грн.

“У рамках проєктів з МФО плануються програми розвитку міського пасажирського транспорту в містах України (400 млн грн) та модернізація української залізниці (200 млн грн). І, звісно, ми й близько не плануємо зупиняти на цьому нашу співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями. З другого півріччя 2020 року очікуємо додаткове фінансування проєктів розвитку інфраструктури за рахунок перевищення надходжень митного ПДВ та акцизів”, – додав Криклій.