Новини, Укрзалізниця

Кравцов: Ситуація на залізниці перестала бути критичною

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов  вважає, що ситуація на залізниці перестала бути критичною. Про це він зазначив у колонці для delo.ua.

“Передусім ми стабілізували фінансову ситуацію. Своєчасно проводяться виплати по кредитах, компанія розмістила євробонди на $600 млн. За два роки кредитний рейтинг УЗ змінився від дефолтного стану до рівня “В””, – написав керівник Укрзалізниці.

За його словами, у зв’язку з цим з’явилися “значні ресурси” – CapEx для покупки, виробництва і ремонту рухомого складу, ремонту й модернізації інфраструктури.

“Таких результатів компанія досягла завдяки виконаній роботі. За останні кілька років УЗ змогла впровадити низку найважливіших змін: дерегуляція вагонної складової і здача вагонів у оренду на майданчику ProZorro, формульне ціноутворення при закупівлі пального, маршрутизація відправок”, – зауважив Кравцов.

Нагадаємо, нещодавно колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що стан залізниці без перебільшення критичний.

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.