Новини, Укрзалізниця

За 10 місяців на Південній залізниці зафіксували два випадки розкрадання вантажів з вагонів

Упродовж 10 місяців 2019 року філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксувала два випадки розкрадання вантажів з вагонів та шість випадків розкрадання і пошкодження елементів інфраструктури, що спричинило затримку поїздів на понад 30 хвилин. Про це повідомляє пресслужба філії.

“Так, упродовж 10 місяців залізничники зафіксували: 2 випадки розкрадання вантажів з вагонів; 10 випадків перекриття руху поїздів сторонніми особами; 24 випадки повідомлення про встановлення вибухових пристроїв на вокзалах та інших об’єктах; 3 випадки виявлення вибухових пристроїв у рухомому складі чи на об’єктах інфраструктури; 6 випадків розкрадання й пошкодження елементів інфраструктури із затримкою поїздів на понад 30 хвилин; 7 випадків накладання на колію сторонніх предметів з наїздом на них”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, загалом унаслідок дій сторонніх осіб було затримано 44 поїзди майже на 30 годин.

Нагадаємо, голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов анонсував пілотний проєкт боротьби з крадіжками дизпального на Укрзалізниці.

Як часто трапляється розукомплектування деталей і вузлів вагонів при доставці вантажу?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.