Новини, Рухомий склад

УЗ випробовує новий дизельний поїзд

На Крюківському вагонобудівному заводі (КВБЗ) завершили складання нового дизель-поїзда ДПКр-3. Кілька днів тому поїзд покинув територію підприємства і зараз проходить випробування на мережі АТ “Укрзалізниця”. Про це повідомляє ZN.ua.

Як зазначається, наразі поїзд перебуває на станції Новомосковськ-Дніпровський у Дніпропетровській області. Для проведення міцнісних, гальмівних, динамічних та інших випробувань виконуються підготовчі роботи, встановлюється необхідне обладнання. Разом із групою фахівців КВБЗ на місці працюють фахівці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. Ст. Лазаряна.

“Очікується, що вже днями дизель-поїзд вийде в пробіг на відрізку Новомосковськ-Баловка. Випробування будуть проходити за спеціальною програмою і триватимуть більше місяця. Пізніше поїзд буде експлуатуватися на маршруті Центральний залізничний вокзал Києва – аеропорт “Бориспіль”. Заявлялося, що поїзд почне працювати на лінії Kyiv Boryspil Express вже до кінця поточного року”, – йдеться у повідомленні.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.