Новини, Укрзалізниця

Кравцов: Бойовики розпиляли більшу частину рухомого складу Укрзалізниці на Донбасі

Глава правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов не знає, скільки коштів необхідно на відновлення залізничної інфраструктури на окупованій території Донбасу. Про це він розповів в інтерв’ю Фокусу.

“Скажу відверто, ми не знаємо. За неофіційними даними, після того як на початку 2017 року припинилося залізничне сполучення з ОРДЛО, значну кількість ліній електропередач бойовики демонтували і здали в брухт. Розпиляли й більшу частину рухомого складу”, – зазначив він.

Крім того, невідомо яка інфраструктура необхідна для забезпечення роботи підприємств у ОРДЛО, оскільки відсутній дані про їхній реальний стан.

Нагадаємо, наразі Укрзалізниця разом зі світовими фінансовими інституціями розглядає доцільність будівництва залізничної лінії, яка має з’єднати напрямки Кіндрашівська-Нова – Лантратівка і Попасна – Сватове – Куп’янськ.

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.