Міжнародні новини, Новини

У Болгарії створять операторів пасажирських і вантажних перевезень

Міністерство транспорту, IT і комунікацій Болгарії погодило реструктуризацію Національного залізничного оператора BDZ EAD з виділенням операторів пасажирських і вантажних перевезень як самостійних акціонерних компаній. Про це повідомляє railwaygazette.

Очікується, що перший етап реструктуризації завершиться до кінця січня, а повне узгодження з новими вимогами до кінця вересня.

“У BDZ EAD заявили, що, хоча й два підрозділи вже працювали значною мірою незалежно, обсяги руху та фінансові показники зменшуються. Він (BDZ EAD. — ред.) вважає, що існує нагальна потреба привести корпоративну структуру у відповідність із сучасними концепціями управління, зосередившись на основних видах діяльності та зменшенні бюрократії”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у найближчі кілька років заплановано розподілити АТ “Укрзалізниця” на трьох операторів.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.