Новини, Перевезення

Донецька залізниця за 10 місяців перевезла понад 13 млн т вугілля

Упродовж січня-жовтня 2019 року регіональна філія “Донецька залізниця” АТ “Укрзалізниця” перевезла 13 млн 401 тис. тонн вугілля, що становить 36,78% від загальних обсягів перевезень. Про це повідомляє пресслужба філії.

Як зазначається, у середньому на добу навантаження склало 1903 вагона, або понад 119 тис. 845 тонн. У пресслужбі філії зауважили, що кам’яне вугілля є основним видом вантажів, що перевозяться Донецькою залізницею.

“Особлива увага надається перевезенню вантажів паливно-енергетичного комплексу — постачання основних обсягів вугілля на підприємства ПЕК виконані в повному обсязі. До опалювального сезону Донецька залізниця лише за серпень-жовтень поточного року відправила 32 тис. вагонів або 2млн 187тис. тонн кам’яного вугілля на адресу енергетичних підприємств України. Відправка стратегічної сировини на адресу енергетиків продовжує здійснюватися відповідно до отриманих заявок”, – додали у повідомленні.

Також у пресслужбі філії поінформували, що основними одержувачами є теплоелектростанції — ПАТ “Центренерго” Вуглегірська ТЕС, АТ “ДТЕК Західенерго” Бурштинська ТЕС, СО ПАТ “Донбасенерго” “Слов’янська ТЕС”.

Читайте також: До 2030 року Укрзалізниця майже вдвічі збільшить обсяги перевезень вугілля, залізної руди і чорних металів

Простота й зручність подачі заявки на перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.