Новини, Укрзалізниця

УЗ завершує розробку концепції категоризації непрофільних активів, — Резнік

Директор із правових питань та майнової політики АТ “Укрзалізниця” Артур Резнік зазначив, що в основі концепції розпорядженням непрофільними активами закладено кілька критеріїв. Про це він сказав у інтерв’ю проєкту “12 облич Стратегії Укрзалізниці”.

Зокрема, Резнік зазначив, що УЗ перебуває на завершальній стадії розробки концепції категоризації непрофільних активів: підготовлено презентаційні матеріали для розгляду питання щодо непрофільних активів на правлінні.

“В основі концепції розпорядженням непрофільними активами закладено кілька критеріїв. По-перше, це оцінка впливу майна на основну діяльність УЗ. По-друге, оцінка прибутковості/збитковості майна. Наступним кроком нам буде потрібно окреслити найбільш оптимальний спосіб розпорядження майном (продаж, оренда списання або передача в комунальну/державну власність)”, – сказав він.

За словами Резніка, усі процедури з цими активами відбуватимуться в межах системи Prozorro.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що АТ “Укрзалізниця” продасть усі непрофільні активи.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.