Новини, Укрзалізниця

Кравцов: Конкуренція у тендерах УЗ на закупівлю пального збільшилася в рази

Конкуренція у публічних торгах на закупівлю дизельного пального АТ «Укрзалізниця» збільшилась у рази. Про це заявив голова правління компанії Євген Кравцов, повідомляє пресслужба УЗ.

«У цьому році ми збільшили конкуренцію з 3-4 до 7-9 учасників на тендер, знизили їхню маржу й продовжуємо працювати над подальшою оптимізацією процесу закупівель», – сказав він.

Кравцов додав, що Укрзалізниця диверсифікує закупівлі пального, використовуючи усі можливості для співпраці з широким колом постачальників.

«У нас немає одного постачальника, ми співпрацюємо з усіма великими трейдерами, які працюють з морським ресурсом, з ресурсом, що надходить по трубопроводу з Білорусі, і з єдиним українським виробником дизельного пального», – резюмував він.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує закупити дизельне пальне за рамковою угодою для забезпечення потреби 2020 року, яка, за попередніми розрахунками, становить 350 тисяч тонн. За цією угодою планується придбати більше половини цього обсягу.

Простота й зручність при укладанні необхідних договорів для початку роботи з Укрзалізницею.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.