Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця хоче купувати електроенергію напряму в “Енергоатома”

Укрзалізниця планує отримати статус базового споживача електроенергії та можливості її закупівлі напряму в постачальника. Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов, інформує пресслужба УЗ.

«Я вважаю доцільним дати нам статус базового споживача. Ми споживаємо великі обсяги електроенергії. Ми хотіли б закуповувати цей обсяг безпосередньо у НАЕК «Енергоатом», але не можемо, тому що вони продають енергію на енергоринок. Вони – стабільний виробник, ми – стабільний покупець, треба це поєднати. Зараз це питання у процесі обговорення, Міністерство інфраструктури допомагає нам у перемовинах з Міністерством енергетики та захисту довкілля. Очікую на позитивний результат», – сказав він.

Говорячи про роботу ринку електроенергії, Кравцов зазначив, що в цілому ринок електроенергії є позитивним нововведенням, хоча й з його впровадженням вартість електроенергії зросла.

«Але на ринку можуть бути точкові маніпуляції, і є сенс вивести нас із зони цих ризиків», – зазначив очільник УЗ.

Нагадаємо, глава правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов зазначав, що підвищення цін на електроенергію, яке відбулося після запуску гуртового ринку електроенергії з 1 липня 2019 року, призведе до підвищення тарифів АТ “Укрзалізниця” на перевезення вантажів і пасажирів у 2020 році.

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.