Новини, Укрзалізниця

Резнік вважає, що оператор інфраструктури не має бути приватизованим

Директор із правових питань та майнової політики АТ “Укрзалізниця” Артур Резнік переконаний, що в межах реструктуризації компанії оператор інфраструктури не має бути приватизований. Про це він сказав у інтерв’ю проєкту “12 облич Стратегії Укрзалізниці”.

“Оператор інфраструктури, на мою думку, не має бути приватизований, адже йдеться про стратегічні об’єкти держави, її обороноздатність, перевезення небезпечних вантажів тощо. Пасажирський оператор сьогодні збитковий, тому наразі менш привабливий з погляду приватизації. Щодо вантажного оператора, питання його приватизації можливо розглядати в контексті міноритарного пакету, що дозволить залучити інвестиції в галузь. І це цілком розумне рішення, адже ці інвестиції не потребуватимуть виплат”, – зазначив Резнік.

Нагадаємо, у найближчі кілька років заплановано розподілити АТ “Укрзалізниця” на трьох операторів.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.