Міжнародні новини, Новини

В Естонії почали управляти вантажними потягами без помічників машиніста

Естонський оператор вантажних перевезень Operail запровадив водіння поїздів однією особою – машиністом без помічника. Про це повідомляє журнал “Железные дороги мира”.

“Підготовка до роботи в новому режимі проводилася півтора року й включала вивчення всіх дій локомотивної бригади при веденні поїзда з метою складання відповідного регламенту, аналіз транспортних пригод, збоїв техніки та їхніх причин, оснащення локомотивів засобами автоматичного пожежогасіння, модернізацію аварійної сигналізації і установку відеокамер для розширення поля видимості машиніста”, – йдеться у повідомленні.

Наразі для управління однією особою підготовлений тільки один локомотив. До кінця року відповідним чином оснастять ще чотири тяги.

Додається, що у майбутньому оператор планує, щоб лише машиніст управляв усіма маршрутними поїздами.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.