Новини, Рухомий склад

За жовтень Південно-Західна залізниця плановими видами ремонту оновила 437 вантажних вагонів

У жовтні 2019 року галузева служба вагонного господарства регіональної філії «Південно-Західна залізниця» плановими видами ремонту відремонтувала 437 вантажних вагонів. Про це повідомляє пресслужба філії.

Як зазначається, також поточними видами ремонту минулого місяця відремонтовано та підготовлено до навантаження 1750 вагонів, у тому числі 1035 піввагонів, із них на високотехнологічних вагоноремонтних машинах «Донбас» – 477 вагонів.

«Серед цієї кількості плановим ремонтом оновлено 151 вагон, зокрема: 5 вагонів власності підприємства Укрзалізниці, ЦТС «ЛІСКИ» – 12; «Дарницький ВРЗ» – 7; «Стрийський ВРЗ» – 41; ЦТЛ – 83; РВК– 1; Панютинський ВРЗ – 2», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що також відремонтовано 266 вагонів (плановим ремонтом) власності промислових підприємств та 20 вагонів власності підприємств регіональної філії «Південно-Західної залізниці».

Нагадаємо, у вересні Південно-Західна залізниця відремонтувала плановими видами ремонту понад 400 вантажних вагонів.

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.