Новини, Укрзалізниця

Дарницький вокзал планують передати в концесію, щоб його добудували

Укрзалізниця планує передати в концесію залізничний вокзал на станції Дарниця в Києві. Він один із перших у переліку об’єктів, для розвитку яких планується залучити інвесторів на умовах державно-приватного партнерства. Про це сказав голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє медіацентр “Магістраль”.

«До ухвалення Закону України «Про концесії», на жаль, механізмів для розбудови цього об’єкта не було. Тепер ми маємо дієвий інструмент та перспективу для залучення інвесторів», — зазначив він.

За словами Кравцова, саме завдяки залученню приватного капіталу планується добудувати цей об’єкт та зробити з нього на лівому березі Києва сучасний вокзал із торговельно-розважальними площами.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України планує залучити 18-20 мільйонів доларів інвестицій, віддавши в концесію залізничні вокзали Чопа, Дніпра, Миколаєва, Харкова та Хмельницького.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.