Міжнародні новини, Новини

Canadian Pacific перевезла рекордний за свою історію обсяг зерна

Залізниця Canadian Pacific (CP) у жовтні 2019 року перевезла максимальний за всю свою історію обсяг зерна і зернопродуктів, який становив 2,66 млн т. Рекорд був встановлений завдяки використанню парку вагонів-хоперів підвищеної вантажопідйомності, повідомляє журнал «Железные дороги мира».

«У середньому в жовтні 2019 року кожен вагон-зерновоз перевіз на 1,2 т зерна більше, ніж в попередньому році. Наразі вагонний парк компанії налічує більше 1900 нових вагонів-зерновозів підвищеної вантажопідйомності, а до кінця 2020 року планується замінити ще 1400 хоперів. Вагонний парк зерновозів буде оновлюватися і в наступні роки. CP планує інвестувати протягом наступних 4 років 500 млн канад. дол. (375 млн дол. США) в закупівлю 5900 нових вагонів-хоперів. Вантажовідправники, використовуючи цей парк, зможуть збільшити відправки зерна в ваговому і обсяговому обчисленні відповідно на 10 і 15%», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з грудня 2018 року CP експлуатує поїзда підвищеної довжини (приблизно 2590 м). У поєднанні з інвестиціями клієнтів у розвиток термінально-складських комплексів це дозволяє значно наростити провізну спроможність ланцюгів поставок. До кінця сезону збирання зерна 2019 року поїздами підвищеної довжини має бути перевезено понад 20% всього обсягу зібраного врожаю.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.