Новини, Укрзалізниця

В УЗ назвали розмір середньої зарплати

Розмір середньої зарплати в Укрзалізниці станом на вересень 2019 року становить 12 435 гривень. Про це заявив член правління УЗ Желько Марчек на зустрічі з представниками залізничників, повідомляє пресслужба компанії.

Марчек також повідомив, що за останні три роки Укрзалізниця постійно знаходить можливості для підвищення заробітної плати своїм працівникам. Так, середня заробітна плата у компанії за останні три роки збільшилася у 2,2 раза, або на 120 %.

Окрім того, на зустрічі обговорили питання виплати так званої 13-ої зарплати за підсумками 2018 року.

“Проблема в тому, що Укрзалізниця, як юридична особа, за результатами 2018 року не виконала плановий показник із чистого прибутку, який є обов’язковою умовою для виплати річної винагороди. Однак з метою підтримки працівників за результатами переговорів фінансовій службі доручено віднайти кошти на виплату річної винагороди вже в грудні. Відповідне рішення правлінням буде ухвалене найближчим часом”,- зазначив Марчек.

Нагадаємо, в Укрзалізниці запевнили, що інформація про скорочення 120 тисячі працівників не відповідає дійсності.

14 листопада у Києві під ОП мітингували профспілки залізничників і транспортних будівельників України з вимогою підвищення зарплат працівникам, недопущення приватизації компанії та її поділу на трьох операторів ринку, а також не позбавляти УЗ непрофільних активів.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.