Новини

УЗ внесли до переліку стратегічних підприємств

Кабінет міністрів на засіданні 20 листопада оптимізував перелік об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зокрема, зазначається, таке рішення покликане актуалізувати діючий перелік стратегічних підприємств та посилити контроль за ефективним використанням і збереженням їх майна.

До переліку стратегічних 321 підприємства внесли ще 4 об’єкта, серед них і АТ «Укрзалізниця». Послугувало для цього те, що підприємство входить до реєстру великих платників податків та є природним монополістом.

Також цією постановою уряд виключив з наявного переліку 39 об’єктів, серд них 4 об’єкти, на базі яких утворено АТ “Укрзалізниця”, які припинені як юридичні особи.

«Також слід зазначити, що на сьогодні законодавством не передбачена заборона на приватизацію підприємств, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави», – додали у МЕРТ.

Нагадаємо, у жовтні Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1054-1 про скасування переліку заборонених до приватизації об’єктів, зокрема і АТ “Укрзалізниця”.

Простота й зручність подачі заявки на перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.