Відео, Новини

(Відео) На Одеській залізниці запровадять штраф за невикористання ниток графіку

Заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» Іван Ємець повідомив, що на філії будуть запроваджені штрафні санкції за невикористання графікових маршрутів. Про це він сказав на V Міжнародній конференції «Зернові термінали: нові проєкти, обладнання та технології» в Одесі.

За словами Ємця, якщо клієнт не використовує нитку графіку, яка підтверджена УЗ, то за це буде штраф у розмірі 50 тис. грн. Це впроваджено з метою, щоб експедитори не займалися скуповуванням та перепродажем маршрутів.

«А потім він продає їх цим же аграріям. І часто-густо їх не використовує, тому що не зміг продати. Це буде їм стимулом брати менше», – додав заступник директора Одеської залізниці.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” у п’ятницю, 22 листопада, здійснить перерахунок рейтингу заявок вантажовідправників на перевезення маршрутів за розкладом руху маршрутних поїздів на грудень з урахуванням наявності інформації про контрагента в АС ПЕК ПК та відкорегованої ставки плати за користування вагонами.

Дивіться повний виступ Івана Ємця на V Міжнародній конференції «Зернові термінали: нові проєкти, обладнання та технології»:

Дотримання подачі вагонів за узгодженим графіком.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.