Новини, Укрзалізниця

Клієнтів завчасно поінформовано про новий перерозподіл РРМП – Андрій Рязанцев

Директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев у коментарі журналісту Rail.insider розповів, що вантажовідправники та представники Укрзалізниці обговорили умови нового перерозподілу розкладу руху маршрутних перевезень під час наради в УЗ.

«У нас була загальна нарада, на яку були запрошені всі. Нас просив ринок провести зміни. І пішовши назустріч цим клопотанням, ми запровадили (ця процедура відбувалася масштабно вперше) просто другий-третій крок, який дозволить всім учасникам, як це зазвичай робиться в системі Prozorro, зробити кілька цінових пропозицій. Я так розумію, що не всі збагнули, що і як має здійснюватися у нових правилах. Бо всі звикли, що ми продаємо на свої вагони на Prozorro і там торги дозволяють змінювати ціну, а тут це була єдина пропозиція, після якої відразу проводилося рейтингування. Тобто, зовсім за протилежним принципом. Тому ми все-таки вирішили, і програмне забезпечення дозволяє, ще два кроки, що стосуються цінових пропозицій», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця в односторонньому порядку здійснила новий перерозподіл РРМП, не попереджаючи переможців попереднього розподілу, що їхні перевезення не будуть виконані. Керівництво держкомпанії таким чином порушує договори з клієнтами та власні декларативні заяви на зустрічах із представниками бізнесу.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.