Новини, Укрзалізниця

З початку року на Донецькій залізниці запобігли 88 випадкам крадіжок вугілля

З початку року підрозділи служби воєнізованої охорони регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 88 випадкам крадіжок вугілля. Про це повідомляє медіацентр “Магістраль”.

“Загалом зловмисники намагалися поцупити понад 30 т твердого палива на суму більше 128 тис. грн. До правоохоронних органів доправлено 84 підозрюваних”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для покращення ситуації за схоронністю вантажів запроваджено додаткові пости ВОХОР — на станціях Желанна та Межова. Окрім того, узято під особливий контроль перегін Розівка—Комиш-Зоря, де прямують потяги з металопродукцією, а також організовано супровід рухомого складу з коксом на ділянці Авдіївка—Покровськ—Чаплине.

Нагадаємо, особовий склад підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Донецька залізниця» за 10 місяців цього року запобіг 162 випадкам крадіжок на суму 670 тис. грн.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.