Новини, Укрзалізниця

МІУ незабаром розгляне питання подальшої роботи Кравцова на посаді глави Укрзалізниці

Міністерство інфраструктури України найближчим часом має намір розглянути питання подальшої роботи Євгена Кравцова на посаді глави АТ “Укрзалізниця” (УЗ, Київ). Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклійна брифінгу у Львові в четвер, інформує Інтерфакс-Україна.

“Щодо Укрзалізниці прем’єр-міністр уже дав оцінку, що є багато зауважень і до того, що відбувалося всередині, і до управління. Тому, я думаю, найближчим часом ми це питання розглянемо, й буде вирішена подальша доля Кравцова”, – сказав він.

При цьому Криклій зазначив, що держсекретар відомства, ексначальник департаменту інвестиційної політики УЗ Андрій Галущак, відсторонення від посади якого вимагає звільнена з посади заступника міністра інфраструктури Олександра Клітіна, “ніяк не може впливати на Укрзалізницю”.

“До Галущака зауважень немає, і до локомотивів він точно не має жодного стосунку. До того ж, ми були б раді, щоб хоч хтось мав якийсь стосунок до локомотивів, тому що востаннє, коли вони закуповувалися, це контракт із General Electric. А так в Укрзалізниці взагалі жахлива ситуація. У них дуже давно не купувалися ні нові вагони, ні поїзди і ні тим паче – локомотиви”, – зазначив Криклій.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про намір Кабінету Міністрів змінити керівництво АТ “Укрзалізниця” через корупцію на підприємстві.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.