Новини, Укрзалізниця

Олександр Кава: Члени правління УЗ отримують по 700 тисяч зарплати

Члени правління АТ “Укрзалізниця” у 2019 році отримували зарплату розміром 743 тисяч гривень щомісяця, а члени наглядової ради — 588 тисяч гривень на місяць. Про це написав колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава в Facebook.

«Зарплата правління (7 членів) склала 31,2 мільйона гривень. Таким чином середньомісячна винагорода члена правління УЗ склала 743 тисячі гривень на місяць. Зарплата наглядової ради (6 членів) склала 21,2 мільйона гривень. Таким чином середньомісячна зарплата члена наглядової ради склала 588 тисяч гривень на місяць», — зазначив Олександр Кава.

За його словами, члени наглядової ради компанії збираються зазвичай раз на місяць і часто проводять наради по Skype.

Також Олександр Кава зазначив, що за гроші, які за півроку отримали члени правління і наглядової ради УЗ, можна було б придбати майже 50 нових вантажних вагонів.

Нагадаємо, в УЗ повідомляли, що розмір середньої зарплати в Укрзалізниці станом на вересень 2019 року складає 12 435 гривень.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.