Новини, Укрзалізниця

УЗ затвердила нову редакцію порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій

Правління АТ «Укрзалізниця» на засіданні 25 листопада затвердило нову редакцію порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій компанії. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

“Нову редакцію порядку розроблено за результатами наради, проведеної 11 жовтня 2019 року за участю власників під’їзних колій, вантажовласників та представників бізнес-асоціацій. Вона була присвячена обговоренню порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій та питанням введення плати за подачу й забирання вагонів і контейнерів для навантаження або вивантаження на малодіяльні вантажні станції для виконання комерційних операцій, а також за роботи, пов’язані з прийманням, видачею, навантаженням і вивантаженням”, – йдеться у повідомленні.

Порядок доповнено положеннями щодо аналізу та оцінки фінансового результату діяльності малодіяльних вантажних станцій.

Окрім того, як зазначається, прийнято низку змін, що спрощують виключення станцій з довідника станцій з незначним обсягом роботи, при цьому враховані пропозиції вантажовласників.

Нагадаємо, колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна повідомляла, що бізнес матиме можливість брати в концесію малодіяльні станції.

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.