Новини, Укрзалізниця

Майже половина станцій Укрзалізниці маршрутизовані

На сьогодні навантаження зернової продукції здійснюється на 365 станціях АТ «Укрзалізниця, з яких 181 станція (49,5%) має ознаку маршрутизації. З початку 2018 року кількість маршрутних станцій збільшилась з 70 до 181 станції. Про це повідомляє пресцентр регіональної філії «Одеська залізниця» за результатами V Міжнародної конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології».

Окрім того, повідомляється, що під час конференції заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» Іван Ємець у своїй доповіді окреслив проблемні питання, які виникають при організації перевезення зернових вантажів.

“Серед основних недоліків такої роботи є стихійна організація перевезень вантажів (несвоєчасна подача заявок на перевезення), відсутність навантаження підприємствами у нічний час, а також святкові та вихідні дні, накопичення вагонів в очікування вивантаження через обмежену пропускну спроможність припортової станції тощо”, – йдеться у доповіді.

Також Іван Ємець озвучив низку пропозицій щодо налагодження перевізного процесу та збільшення об’ємних показників переробки зернових вантажів: щодобова робота підприємств; своєчасне погодження заявок; належний контроль відповідності зерна інформації, зазначеній у супровідних документах; додатковий парк маневрових локомотивів; утримання засобів ваговимірювальної техніки в технічно справному стані; залучення інвестицій учасників ринку зернової продукції у розвиток логістики; налагодження системи обміну інформацією між залізницею та портом.

Нагадаємо, у відповіді на інформаційний запит Rail.insider в АТ «Укрзалізниця» повідомили, що за 9 місяців навантажено більше 5500 маршрутів.

Простота й зручність при укладанні необхідних договорів для початку роботи з Укрзалізницею.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.