Інфраструктура, Новини

Україна перегляне мито на імпорт стрілочних переводів з Росії

Україна порушила процедуру перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту стрілочних переводів з Росії у зв’язку із закінченням строку їх застосування. Про це повідомляє GMK Center.

“Переглянути заходи вимагає Дніпропетровський стрілочний завод (ДнСЗ)”, – йдеться у повідомленні.

Цього року закінчується дія антидемпінгового мита в 59,4%, яке Україна запровадила у 2002 році, а в 2014-му продовжила ще на 5 років. Відповідно до закону, тепер Україна має або продовжити дію мита, або анулювати його протягом 12 місяців.

У 2010 році дію цього заходу Україна зупиняла на 6 місяців. Водночас у 2013 році Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі пом’якшила цей захід для «Муромської стрілочної компанії», знизивши ставку в 4,4 раза – до 13,44%.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» оголосило одразу чотири тендери на закупівлю стрілочних переводів, хрестовин, контррейок та рамкових рейок на загальну суму 732,9 млн грн.

Рівень розвитку транспортної інфраструктури на використовуваних ділянках залізниці.
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.