Новини, Перевезення

Укрзалізниця планує збільшити зернові перевезення до 5 млн тонн на місяць

АТ «Укрзалізниця» цьогоріч наростила зернові перевезення на 23% і може перевозити до 4 млн т/місяць. З впровадженням маршрутних відправок за графіком компанія має намір збільшити обсяг перевезення зерна до 5 млн т. Про це заявив директор з розвитку бізнесу УЗ Андрій Рязанцев на II Саудівсько-Українському аграрному бізнес-інвестиційному форумі, повідомляє Elevatorist.com.

«Сьогодні потужності навантаження потенційно повинні бути більшими. У нас збільшилася кількість до 12 тис. одиниць вагонів, які не встигають розвантажуватися в наших портах. Цього року пропонуємо ринку маршрутні відправки переводити в режим графіка. Це дає можливість розуміти час відправки вантажу зі станції і час прибуття в порт. Ця система діє в Україні при пасажирських перевезеннях. Ми тримаємо всі інші вантажі, пропускаємо вперед зернові. Ввели таку модель перевезення в листопаді і сподіваємося з 4 млн т вийти до 5 млн т перевезень в місяць », – зазначив Андрій Рязанцев.

Нагадаємо, у жовтні Укрзалізниця перевезла рекордний за останні два роки обсяг зернових вантажів — 3,97 млн тонн.

Оперативність узгодження заявки та простота процедури для організації маршрутної відправки зерна.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.