Новини, Укрзалізниця

Наглядову раду Укрзалізниці поповнять двома новими членами

Кабінет міністрів оголосив відбір двох представників держави у наглядову раду АТ “Укрзалізниця”. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Нагадаємо, зараз до складу наглядової ради Укрзалізниці входять чотири незалежних члена: ексглава представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, старший член Atlantic Counsil Андерс Ослунд, член наглядової ради Литовської і ради директорів Казахстанської залізниці Крістіан Кун і колишній старший радник австрійської нафтової компанії OMV Матьє Андреас.

Як представники держави в наглядову раду УЗ входять: директор Офісу по залученню і підтримці інвестицій UkraineInvest Даніель Білак, член наглядової ради ПАТ “Магістральні газопроводи України” Костянтин Мар’євіч та колишній старший радник міністра економіки України Адомас Аудіцкас.

Нагадаємо, члени правління АТ “Укрзалізниця” у 2019 році отримували зарплату розміром 743 тисяч гривень щомісяця, а члени наглядової ради — 588 тисяч гривень на місяць.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.