Міжнародні новини, Новини

Міжнародний союз залізниць відзначив рекордно низький рівень транспортних пригод торік

Кількість аварій і жертв транспортних пригод з 2013 по 2018 рік, згідно з даними Міжнародного союзу залізниць (МСЗ), зменшилася майже на 17%. У 2018 року порівняно з попереднім роком цей показник скоротився лише на 2%. Всього у 2018 році було зафіксовано 1746 серйозних транспортних пригод, що є найкращим показником з 2006 року, повідомляє журнал “Железные дороги мира”.

“Покращився також індекс безпеки Global Safety Index (GSI), який МСЗ розраховує з 2015 року, орієнтуючись не тільки на статистику, але і на більш глибокий аналіз інцидентів. Індекс GSI знизився у 2018 році до величини 8,28 (для країн, по яких є статистика за тривалий термін) проти 8,7 в 2017 році”, – йдеться у повідомленні.

МСЗ збирає інформацію для своєї бази даних з безпеки руху починаючи з 2001 року. Вона охоплює 27 членів МСЗ в Європі, Азії і на Близькому Сході і є сховищем інформації для розслідування обставин, а також дає аналіз причин, обставин і наслідків нещасних випадків відповідно до прийнятих в Європі нормативними вимогами.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.