Новини, Укрзалізниця

АМКУ рекомендував Укрзалізниці знизити вартість послуги резервування місць для групових перевезень

Антимонопольний комітет України рекомендував АТ Укрзалізниця знизити ціну за послугу з резервування місць для перевезення організованих груп пасажирів до економічно обґрунтованого рівня. Про це повідомляє пресслужба АМПУ.
“З метою припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, та усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють, АМКУ рекомендовано АТ «Укрзалізниця» привести ціну на послугу з резервування місць для перевезення організованих груп пасажирів до економічно обґрунтованого рівня”,  ідеться в повідомленні.
У комітеті зауважили, що у звязку з численними зверненнями громадян було проведено перевірку формування ціни на послугу з резервування місць для групових перевезень пасажирів, встановленої УЗ з 15.01.2019 у розмірі 200 грн за місце. Порівняно з попередніми роками, вартість такої послуги становила 32 грн за місце.
“Для оформлення проїзду організованої групи пасажирів залізничним транспортом, організатор перевезення може викупити проїзні документи лише після сплати за резервування місць для такого перевезення. Проте в окремих випадках вартість колективного резервування місць перевищує вартість самого квитка, що є обтяжливим для українців“, зауважили в АМКУ.
Тому з метою припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, та усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють, АМКУ рекомендовано Укрзалізниці привести ціну на послугу з резервування місць для перевезення організованих груп пасажирів до економічно обґрунтованого рівня.
У пресслужбі зазначили, що зі свого боку в Укрзалізниці не заперечували висновки АМКУ та повідомили про намір у найкоротші терміни виконати рекомендації комітету.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.