Новини, Рухомий склад

На двох локомотивах Південної залізниці встановили систему відеоспостереження

У регіональній філії «Південна залізниця» в експериментальному порядку на двох локомотивах встановили комплексну систему відеоспостереження, що складається із шести камер. Про це повідомляє медіацентр “Магістраль”.

“Одну з них застосували на магістральному електровозі ВЛ82м приписки локомотивного депо Куп’янськ. Тепер з її допомогою в дорозі машиніст має можливість стежити за роботою струмоприймачів, машинного відділення, а також колією. Аналогічна система встановлена ​​на маневровому тепловозі ЧМЕ3 локомотивного депо Харків-Сортувальний. Ця машина працює на гірковому комплексі, і відеоспостереження допомагає машиністу в процесі роботи бачити автозчеплення та складача поїздів, положення стрілочних переводів, зручніше під’їжджати до вагонів”, – ідеться в повідомленні.

Після закінчення експерименту в регіональній філії планують оснащувати системою відеоспостереження й інші локомотиви.

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.