Новини, Рухомий склад

Кабмін скасував компенсацію за купівлю вагонів-зерновозів

Уряд прийняв постанову №954 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно з якою купівля вагонів-зерновозів не буде компенсуватися. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний портал АПК України

Як зазначається, за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» у частині компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва:

– кошти, передбачені в держбюджеті, спрямовуються на компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (скасовано компенсацію вартості за закупівлю спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси);

– частковій компенсації підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання, були включені до переліку розміщеному на офіційному вебсайті Мінекономіки.

Вартість послуг УЗ з перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.