Новини

АМПУ пропонує стивідорам переходити на прямі договори з Укрзалізницею

У головному офісі Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (ДП «АМПУ») відбулося засідання Ради Одеського порту. Про це повідомляє пресслужба адміністрації Одеського морського порту.

Як зазначається, члени Ради розглянули питання доцільності переходу стивідорних компаній на прямі договори із залізницею. У своїх виступах представники бізнесу погодились з тим, що диспетчеризація залізничних операцій у порту не є функцією адміністрації порту. Разом з тим портові оператори висловили позицію про передчасність переходу на прямі договори із залізницею найближчим часом. На думку стивідорів, спершу слід дочекатися висновків створеної в цьому році робочої групи, яка розробляє стратегію модернізації залізничної інфраструктури та оптимізації залізничних операцій у порту.

Керівник групи Анастас Коккін – генеральний директор ДП «КТО» – у своєму виступі зокрема зазначив, що дослідження в даному напрямку просуваються доволі успішно, до роботи залучені висококваліфіковані спеціалісти Дніпровського НДІ залізничного транспорту. Бізнес-план подальшого розвитку залізничної складової порту експерти будуть готові надати наприкінці першого кварталу наступного року.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.