Новини, Укрзалізниця

У ВР прокоментували можливість відставки Кравцова

Глава підкомітету з питань залізничного транспорту Верховної Ради України Олександр Скічко не підтвердив інформацію про те, що керівник АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов написав заяву на звільнення. За його словами, наглядова рада розгляне звіт менеджменту УЗ на наступному тижні і ухвалить рішення про подальшу роботу Кравцова в компанії. Про це повідомляє DATA.ua.

«Відомо, що наступного тижня буде збиратися наглядова рада, на якій буде представлений звіт про фінансові результати компанії. Далі наглядова рада УЗ буде ухвалювати рішення», – розповів він.

При цьому питання неефективної роботи менеджменту УЗ і її керівника неодноразово обговорювалося членами транспортного комітету Верховної Ради України.

«Питання неефективності менеджменту УЗ ми обговорювали давно й постійно акцентували на цьому увагу», – розповів Олександр Скічко.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що Євген Кравцов попросив наглядову раду УЗ розглянути питання його звільнення.

Яку компанію ви представляєте?
  • Додати свій варіант

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.