Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця забезпечує перевезення близько 80% вапнякової продукції

Логістична складова є критично важливим фактором для ефективної роботи підприємств вапнякової галузі, оскільки АТ “Укрзалізниця” забезпечує перевезення близько 80% вапнякової продукції. Про це повідомляє Українська асоціація вапняної промисловості (УАВП) за результатами зустрічі директора філії “Львівська залізниця” Романа Черніцького та інших представників керівного складу філії з президентом УАВП Михайло Корилкевич та керівником ПрАТ “Тернопільський кар’єр” Олег Місюк. Зустріч була організована за сприяння Голови правління Асоціації УЛА Володимира Іващука.

Як зазначається, головне питання, яке розглядалось на зустрічі – колійний розвиток станції Максимівка в 2020 році, який передбачає електрифікацію існуючих колій, будівництво додаткових колій та навантажувальної рампи. Досягнення визначених цілей дозволить отримати переваги усім сторонам логістичного процесу, зокрема, збільшить об’єм відвантажень “Тернопільського кар’єру” по станції Максимівка-Тернопільська у середньому на +46 піввагонів/добу. У результаті, ПрАТ ” Тернопільський кар’єр” посилить статус надійного партнера як для залізниці, так і для найбільших споживачів, починаючи з підприємств групи Метінвест та АрселорМіттал Кривий Ріг

“Ми переконані, що укладання таких домовленостей повинне стати стандартом для гравців галузі щодо налагодження партнерських відносин, адже в результаті ми отримуємо збільшені та передбачувані результати відвантажень вапнякової продукції, що є важливим для її споживачів”, – резюмували в УАВП.

Нагадаємо, постачання вапна залізницею у січні-жовтні збільшилося на 24%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Вартість послуг УЗ з перевезення вантажів.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.