Новини, Порти

Лавренюк: Вантажопотік через українські морські порти збільшився майже на 3,5 мільйона тонн при порівнянні з минулим роком

Вантажопотік через українські морські порти збільшився при порівнянні з минулим роком. Про це в Одесі на форумі Ukrainian Ports Forum 2019  розповів заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. Зараз вантажопотік досягає 135 мільйонів тонн на рік. Також Лавренюк зазначив, що українські порти поліпшили позиції в рейтингу світової конкурентоспроможності. У цьому році в портовій галузі планують закінчити п’ять масштабних проектів в п’яти портах, зокрема – в Одесі.

«Більше 100 млн дол. АМПУ інвестувало в розвиток портів за два останні роки. Мільярд доларів – саме стільки портова галузь України залучить у найближчі кілька років. Левова частка цієї суми – це проекти державного приватного партнерства. Адміністрація морських портів має кейс 30 проектів, якими має на меті привернути один мільярд доларів у портову галузь», – сказав заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.