Економіка, Новини

«Торум» знову заблокував тендери Укрзалізниці, – ЗМІ

Компанія “Торум” (входить в орбіту групи “Трейд Коммодіті”) звернулася до Антимонопольного комітету України (АМКУ) зі скаргами на закупівлю дизельного пального Укрзалізницею. Про це повідомляє профільне видання enkorr. Згідно з даними в системі ProZorro, скарги були подані 7 серпня напередодні проведення двох аукціонів із закупівлі 20 тис.

Зокрема, “Торум” просить колегію АМКУ зобов’язати Укрзалізницю скасувати рішення про допуск до торгів компанії “Сокар Україна”, “Газтрім” (Unimex) і ОККО.

Суть претензій “Торума” до SOCAR і ОККО аналогічні претензіям, з якими компанія зверталася в АМКУ 30 липня по іншім шести тендерам УЗ.

На думку позивача, документація SOCAR і ОККО не відповідає тендерним вимогам. Суть претензій до “Газтрім” у скарзі не розкрита. Дата розгляду скарг ще не визначена.

Як зазначає видання, таким чином проведення відкритих торгів переноситься на невизначений термін.

Як повідомлялося,  30 липня компанії «Сокар Україна» і «Торум» звернулися в Антимонопольний комітет України (АМКУ) зі скаргами на закупівлю дизельного пального Укрзалізницею. Скарги були подані напередодні проведення шести аукціонів із закупівлі 80 тис. т ресурсу

Через це “Центр забезпечення виробництва” залізничної компанії 3 серпня провів екстрені тендери, в ході яких було куплено 60 тис. тонн дизельного пального. Переможцями стали “Торум” (20 тис. тонн), “Приват” (20 тис. тонн), Glusco (10 тис. тонн) і “Альянс Енерго Трейд” (10 тис. тонн).