Новини, Події

Українські вокзали з початку року «мінували»  майже 100 разів 

За 7 місяців 2019 року надійшло 96 анонімних повідомлень про замінування залізничних вокзалів та станцій. У ході перевірки жодного вибухового пристрою не виявлено. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

“Один з останніх таких випадків трапився 10 серпня, коли невідомий чоловік  зателефонував на телефон спецлінії «102» та повідомив про замінювання Центрального залізничного вокзалу в Києві. У ході перевірки інформації жодних вибухових пристроїв чи вибухонебезпечних речовин не було знайдено. При цьому правоохоронці евакуювали 2300 пасажирів та 100 осіб персоналу”, – повідомляють залізничники.

За інформацією Київської місцевої прокуратури, особистість «мінера» встановлено. Нині правопорушник затриманий. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України. У разі доведення вини горе-замінувальнику загрожує до 6 років позбавлення волі.

Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, кількість повідомлень про замінування об’єктів залізниці зросла у 4,8 раза. Найчастіше зловмисники повідомляли неправдиву інформацію про замінування залізничних станцій Київ-Пасажирський, Харків-Пасажирський, Львів, Чоп та Одеса.