Новини, Укрзалізниця

Кравцов: Тендери будуть проходити за правилами ЄБРР

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов повідомив, що відтепер тендери проходитимуть за правилами Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це він написав у Facebook.

“Маємо до 100 млн дол. США виключно на модернізацію інфраструктури. На фоні перманентних гучних тендерів на закупівлі анкерів, стрілочних переводів, це сигнал ринку: тендери будуть проходити за правилами ЄБРР. Максимально прозорі, з рівним допуском всіх учасників до торгів і без дискримінацій за прізвищами”, – йдеться у повідомленні.

Він зауважив, що ці кошти підуть винятково на закупівлі матеріалів.

“Роботи будемо проводити своїми силами”, – додав Кравцов.

Водночас керівник компанії пояснив, чому фінансуватиметься інфраструктурний проєкт.

“Ми тут максимально послідовні. Минулі 2 роки увага була зосереджена на оновленні вагонного та локомотивного парку. Тепер черга за залізничним полотном. По-перше, це безпека. По-друге, збільшимо пропускну спроможність. По-третє – можливість збільшувати швидкість на окремих дільницях (як для вантажних, так і пасажирських поїздів) тим самим зменшуючи енергозатратні зупинки”, – написав він.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали рамкову угоду про виділення УЗ кредиту на 100 млн грн.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.