Новини, Укрзалізниця

ЗМІ назвали ім’я винного у блокуванні роботи Південно-Західної залізниці

Через ситуацію з обмеженням перевезень на Південно-Західній магістралі АТ “Укрзалізниця” може бути звільнений директор Південно-Західної залізниці Роман Веприцький. Про це повідомляють джерела в “Укрзалізниці”, інформує gazeta.ua.

“Ситуація на Південно-Західній залізниці дуже серйозна і може привести до величезних збитків для підприємств. Глава правління (Євген Кравцов – Ред.) провів екстрену нараду, де Веприцькому поставлене ​завдання в найкоротші терміни стабілізувати роботу філії і зняти обмеження вантажоперевезень. Якщо керівник Південно-Західної залізниці і далі буде бездіяльним, швидше за все, будуть прийматися радикальні кадрові рішення”, – повідомляють джерела в Укрзалізниці.

Як відзначають в УЗ, ніяких проблем з локомотивами або паливом на сьогодні в Південно-Західній залізниці немає, а ця ситуація нагадує “бунт одного чиновника”.

“Поточна ситуація більше нагадує бунт одного чиновника, через якого УЗ може зупинити роботу на всій мережі. На Південно-Західній залізниці зараз немає дефіциту локомотивної тяги, палива або матеріалів. Основна проблема – неефективність менеджменту ПЗЗ в особі Романа Веприцького”, – говорять в УЗ.

Відзначається, що на щотижневій апаратній нараді ПЗЗ 9 вересня питання про скупчення вагонів на шляхах Південно-Західної магістралі і обмеження перевезень на мережі навіть не піднімалося.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” запровадила обмеження на всі вантажі на Південно-Західній залізниці відповідно до ЦЦО/47 від 09.09.2019. Обмеження триватиме до 14 вересня.

Водночас в  УЗ заявили, що робота Південно-Західної залізниці буде відновлена у найкоротші терміни.

Читайте також: Ситуація на Укрзалізниці гальмує розвиток економіки та загрожує бізнесу, — група “Ковальська”.