Інфраструктура, Новини

Омелян пишається тим, що його асоціюють з Hyperloop

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що пишається тим, що його асоціюють з Hyperloop. Про це він сказав у інтерв’ю сайту «Букви».

“Насправді я навіть пишаюся цією асоціацією (з Hyperloop — ред. ). Ідея дуже проста. Я просто хотів, аби українці повірили в себе, що ми готові дивитися вперед, обирати нові надсучасні технології. Нам вдалося об’єднати навколо цієї ідеї багато компаній – і українських, і закордонних. Це проєкт, який зараз розробляють на світовому рівні, і я щасливий, що за моєї каденції Україна була учасником цього проєкту”, – сказав він.

Водночас він сказав, що “якщо у нас буде фінансова підтримка з боку європейських донорів, ми обов’язково це продовжимо реалізовувати”.

“Це була приватна ініціатива, не державна політика, що ми скеровуємо державний ресурс на будівництво транспорту нового покоління. Я би дуже хотів, аби ми були виробниками і розробниками цієї технології, а не в котре споживачами”, – додав Омелян.

Нагадаємо, будучи ще очільником МІУ Володимир Омелян заявляв, що проєкт Hyperloop дешевший за ініціативу Президента провести олімпіаду.