Новини, Укрзалізниця

Кравцов пояснив, навіщо УЗ зерновий термінал

Голова правління АТ “Укрзалізниця” пояснив, що власний зерновий термінал поблизу Одеси потрібний для підвищення прибутковості УЗ та поліпшення сервісу для клієнтів, який в інших умовах отримати досить складно. Про це він сказав в інтерв’ю НВ Бізнес.

“Якщо говорити про елеватор, який працює в рамках нашого контейнерного оператора Лиски в районі Одеси, то це спеціалізований елеватор по стафіровці зерна в контейнери. Це дуже затребувана послуга для високоцінних сортів зерна, яке відправляють не традиційним навалочним способом, а в контейнерах. Кілька років тому було прийнято рішення інвестувати в такий елеватор, щоб отримати додаткову вартість плюс поліпшити якість послуги саме залізничного перевезення в контейнерах для клієнтів”, – зазначив керівник компанії.

Кравцов додав, що інвестиція спрямована на підвищення прибутковості Укрзалізниці та на поліпшення сервісу для клієнтів, який в інших умовах отримати досить складно.

“У нас є лікарні, цеху з виробництва металопластикових вікон та інші речі, від яких треба позбутися. Продати на максимально вигідних для компанії умовах і направити ці кошти в основний вид діяльності”, – сказав він.

Водночас Кравцов додав, що “ми зараз готуємо перелік непрофільних активів, будемо його відпрацьовувати з Міністерством інфраструктури та після цього нам необхідна буде підтримка з боку Кабміну”.

“У мене є абсолютна впевненість, що така підтримка буде. Зараз це один з пріоритетних питань”, – зауважив він.

Нагадаємо, у власності Укрзалізниці з’явився термінал, який може зберігати 15 тисяч тонн зерна.

Читайте також: Експерт пояснив, навіщо Укрзалізниця інвестує в зернові термінали