Новини, Укрзалізниця

УЗ відзавтра запроваджує конвенції на відправку зерна на адресу операторів Миколаївського порту та ОПЗ

АТ «Укрзалізниця» з 28 вересня вводить конвенції на відправку зернових вантажів на адресу операторів Миколаївського порту, а також Одеського припортового заводу. Про це повідомив аналітик транспортних ринків Олександр Глущенко у своєму Telegram-каналі.

«Обмеження стосуються наступних припортових станцій: Миколаїв-Вантажний (експ.); Жовтнева (експ); Чорноморська (експ. для ОПЗ)», – йдеться у повідомлені.

Глущенко також зазначив, що з 28 вересня і до скасування під масовані зернові обмеження Укрзалізниці підпадають такі термінали Миколаївського морського порту: ТОВ “МСП Ніка-Тера”, ТОВ “Грінтур-ЕКС”, ТОВ “ДССК”, а також їх одержувачі: CHS, GrainCorp Limited, Orsett Trading Limited, OSKONDI VENTURES LIMITED, “SIERENTS GLOBAL MERCHANTS “, Агропросперіс, Ілта Агрібізнес, АСТАРТА-КИЇВ, Луі Дрейфус Комодітіз Україна Лтд, ТОВ “КЕРНЕЛ – Трейд”, Українская зерноторгова компанія.

“По станції Чорноморська (експ) також заблоковані відправки зерна залізницею у вагонах-зерновозах з 28 вересня і до скасування для всіх отримувачів”, – додав експерт.