Економіка, Новини

За останні два роки УЗ залучила $ 1,2 млрд – Саболевський

Укрзалізниця – доволі приваблива як для вітчизняних, так і для іноземних інвесторів. За останні два роки УЗ залучила 1,2 млрд. дол. США. Кредитний рейтинг Компанії із переддефолтного рівня «ССС» у 2017 році вдалося поліпшити до рівня «В» з позитивним прогнозом у 2019. Про це в інтерв’ю онлайн-проекту «12 облич стратегії УЗ» розповів директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики компанії Антон Саболевський.

Також Саболевський відзначив, що інвесторів приваблює в Укрзалізниці стабільність бізнесу та гарантованість повернення коштів.

«Компанія завжди була надійним позичальником. Крім того, АТ «Укрзаліниця» – майже єдине підприємство реального сектору економіки, яке активно залучає інвестиції не для покриття поточних витрат, а для реалізації проєктів, спрямованих на утворення доданої вартості» – зазначає Саболевський.

Серед перспективних напрямів залучення інвестицій Саболевський відзначає також й

розвиток припортової залізничної інфраструктури, побудову логістичних терміналів на кордоні з ЄС та розвиток пасажирських вокзалів.

«Припортова інфраструктура цікавить передусім власників вантажів, оскільки значна частина експорту перевозиться залізничним транспортом.Розвиток логістичних терміналів на кордоні з ЄС також цікавить експортерів, оскільки перевантаження вантажів в Україні дешевше ніж в Європі»- відзначив він.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.