Економіка, Новини

Франція зацікавлена в інвестиціях у залізничну галузь України

Франція зацікавлена в інвестиціях у залізничну галузь України. Про це під час форуму Rail Expo 2019 заявив міністр транспорту Франції Жан-Батіст Джеббар.

«Поле для спільної діяльності є надзвичайно широким. Я хотів би нагадати про повну підтримку з боку Франції тих зусиль, які докладаються сьогодні з боку Європейського Союзу, міжнародних фінансових організацій для реформування інфраструктури, у тому числі залізничної. Хотів би наголосити, що Франція має намір і надалі відігравати безпосередню й активну роль у цій роботі, роблячи акцент на деяких аспектах, у тому числі впливі на довкілля», — повідомив Жан-Батіст Джеббар.

Також форум Rail Expo 2019 відвідала й заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна. Вона зазначила, що реформа залізничної галузі вже обговорюється в парламенті й буде ухвалена найближчим часом. За її словами, у ході реформи буде змінено карту маршрутів та оптимізовано вантажні напрямки:

«Ми закликаємо інвестувати в цей ринок. Це принесе дійсно гарні прибутки».

 

Забезпечення маневровими тяговими засобами на станціях завантаження / розвантаження.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.