Навантаження на мережі АТ «Укрзалізниця» поступово збільшується після значного спаду в перші дні масштабного російського вторгнення. За добу 18 березня навантажено 315 тис. т. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на Телеграм-канал «Залізні зміни».
«Так, це вдвічі менше ніж було перед війною. Але це вже вдвічі більше, ніж в перші дні війни, – повідомив очільник Укрзалізниці Олександр Камишін. – В мирний час ми всією командою боролись за збільшення вантажних перевезень… Ми продовжуємо боротись за вантажопотік і зараз, і насправді практично ні на день не спинились».


