У 2021 році компанія Ferrexpo планує збільшити випуск обкотишів до 12 млн тонн з 10,5 млн тонн у 2019 р. Про це повідомляє gmk.center.
Так, у 2020 році завершено проєкт на Полтавському ГЗК з будівництва комплексу «Секція №9» збагачувальної фабрики з додаткового випуску виробництва готової продукції. Це має дати змогу збільшити виробництво концентрату на 1,5-2 млн тонн на рік.
Також група Ferrexpo має намір у 2020-2030 роках спрямувати $2 млрд капітальних інвестицій на збільшення виробництва обкотишів удвічі. Водночас Ferrexpo працює над підвищенням якості продукції.
Нагадаємо, раніше у Ferrexpo заявляли, що розглядають можливість поставок обкотишів у Китай контейнерними поїздами.








