Новини бізнесу, Новини

Інтерпайп «взує» потяги в метро Сакраменто

Інтерпайп постачатиме колісні пари для потягів метро Сакраменто (США). Про це повідомляє пресслужба компанії. Зазначають: складність цього замовлення полягала в тому, що колеса зроблені одночасно за двома стандартами – європейським EN і американським AAR. Розробка цього продукту почалася ще чотири роки тому, у межах спільного проєкту з німецькими компаніями Bochumer Verein Verkehrstechnik і Siemens.

«Інспектор BVV прийняв дослідно-промислову партію в Україні, а потім наша продукція додатково пройшла жорсткий аудит безпосередньо в Німеччині, на заводах концерну Siemens, який і випускає рухомий склад для метро», — ідеться в повідомленні.

Також Інтерпайпу вдалося налагодити співпрацю з найбільшими вагоноремонтними компаніями Канади. На цей ринок компанія вже поставила три дизайни коліс, можливі відвантаження ще двох видів.

«Незважаючи на складну ситуацію в глобальній економіці, ми шукаємо ринки зі стабільним попитом на залізничну продукцію. Наша мета — розвивати високотехнологічний експорт у такі важливі регіони, як ЄС, Північна Америка, Близький Схід і Північна Африка. Зараз важливо потрапити в список постачальників колісної продукції кожного клієнта», — зазначив директор дивізіону залізничної продукції Інтерпайп Олександр Гарькавий.

Раніше компанія Інтерпайп уклала довгостроковий контракт на поставку вантажних колісних пар власної збірки для INVEHO UFO, однієї з найбільших вагонобудівних компаній Франції.

Нагадаємо, також Інтерпайп має намір запустити додатковий цех із випуску колісних пар у другій половині 2021 року. Цех буде орієнтований на випуск продукції для ринків Європейського Союзу та США.

Читайте також